Trainers - SQUAD Hour
Kristaps Strods
Kristaps ir fiziskās sagatavotības treneris, vieglatlētikas fans un SQUAD Hour kluba vadītājs. Pats sevi viņš kausē sprintos, skrienot līdz savu spēju robežai, bet darbā ar klientiem viņam ir svarīgi sagādāt maksimāli labāko pieredzi kādu var gūt no treniņa. Kristapam ir svarīgi, lai klients no zāles iziet pozitīvi uzlādēts un ar vēlmi atgriezties. Kā rāda pieredze, un Kristapam tā ir liela, cilvēku motivē viņš pats, sajūtot, ka var izdarīt vairāk, gudrāk un labāk.
Beate Streiķe
Beate palīdz ieraudzīt gan to, ko klients var izdarīt tagad, gan to, ko viņš varēs rīt. Vadot spēka un izturības treniņus, Beate aicina aiziet līdz savu iespēju robežai. Pēc treniņiem Beate atvadās no klienta, kurš ir gandarīts, ka ir izdarījis vairāk. Ja gadās sevi atrast komforta zonā- bēdz! Tu zini, ka tu vari vairāk
Madars Frīdmanis
Madars pazīst gan komandas, gan individuālos sportus no iekšienes, un zina kā sagatavot fizisko stāvokli vēlamajam rezultātam un sporta veida specifikai. Madars iet uz pilnību, kas, kā likums, vienmēr atrodas trīs soļus ārpus komforta zonas.Pats būdams kaislīgs motosportists, Madars lielā cieņā tur veiklības, līdzsvara un reakcijas ātruma treniņus. Spēcīgs ķermenis un ass prāts dod rezultātus ne tikai sporta zālē, bet arī dzīvē.
Aleksejs Kušpelo
Aleksejs ir cilvēks, kas klubā tev liks justies kā mājās! Ja tev ir nepieciešams iedošinājums un atbalsts, tad esi atradis savu treneri! Viņš īpaši izbauda augstas intensitātes grupu nodarbības un apļa treniņus, kas sniedz pilnīgu fizisko izlādi un jaunu enerģijas pieplūdumu. Aleksejs parūpēsies, ka treniņa laikā neaizmirsti padzerties un atrodi jaunus draugus. Nāc, ļaujies, aizmirsties un Aleksejs parūpēsies par visu parējo.
Denčiks
Deniels ir profesionāls funkcionālā fitnesa sportists un treneris rokstārs. Viņš pievērš maksimālu uzmanību katrai tavai kustībai un rūpīgi izsver katru nākamo soli. Ja meklē cross-training un boksa spridzekli, kas iedvesmos un liks pārbaudīt spēju robežas - Deniels ir šeit!
Arta Zaņuka
And Omm to you, too.
Arta specializējas mentālajās klasēs, tostarp BODYART, jogā un pilatēs. Artas pieeja ir pārdomāta, strukturēta un metodiski pamatota, lai sasniegtu enerģisku un harmonizētu ķermeņa stāvokli un atbrīvotu prātu. Regulāra un inteliģenta kustība ir Artas atslēga dzīvespriekam un līdzsvaram. Viņas hobijs ir zemūdens niršana, bet dzīves moto- fokusēties uz zvaigznēm jeb labo. Arī savās nodarbībās viņa palīdz ļauties un nirt, izelpot, lai ieelpotu pozitīvo.
Emīls Pavlovs
Tu negribi to dzirdēt, bet tu lieliski to zini- rezultāti ir tur, kur ir neatlaidība un regularitāte. Emīls nekoķetē, viņš ir blakus, lai tu izdari vēl un vēl mazliet. Attaisnojumi? Nekādu attaisnojumu! Emīls specializējas spēka treniņos un veselību veicinošās fiziskās aktivitātēs. Viņš zina, ka sports uzlabo veselību un produktivitāti visās dzīves sfērās, un viņš tevi tur aizvedīs.
Zanda Zariņa Rešetina
Zandas uzsvars ir uz vispusīgu fizisko sagatavotību, lai ir stipra sirds, pareiza stāja, tvirts ķermenis un veiklas kustības. Zanda palīdz sasniegt uzstādītos mērķusi, miksējot spēka, funkcionālos, izturības, fizioterapijas un kardio vingrinājumus. Rutīna un paredzamība nebūs. Vienkārši uzticies un dari, ko Zanda saka.
Reinis Rudzītis
Reinim ir dzelžaini nopietna pieeja un stingrs tvēriens. Un tas nav tikai tādēļ, ka Reinis piedalās armvrestlinga čempionātos. Reinis palīdz nokļūt līdz perfekti veiktām kustībām, stingras stājas un nostiprinātas muskulatūras. Reinis apzinās, ka viņa rokās ir iespēja uzlabot savu klientu dzīves kvalitāti, un viņš šim uzdevumam pieiet kā lielmeistars. Nav svarīgi vai tev ir 7 vai 97 gadi, ir svarīgi kustēties un darīt to pareizi.
Marta Kalēja-Irbe
Marta ir ne tikai fitnesa trenere, bet arī dejotāja un bijusī LU karsējmeiteņu komandas trenere. Tieši tik enerģiskas, pozitīvas un uzlādējošas ir nodarbības pie Martas. Kārtīgs darbs, dinamika un izaicinājums katrā nodarbībā, kas liek tev kļūt pašam par savu lielāko fanu. Privātajās sesijās, izvērtējot klienta sagatavotību un nepieciešamo muskuļu grupu nostiprināšanu, Marta veido programmu, lai nodrošinātu labu pašsajūtu un izbaudītu ne tikai rezultātus, bet arī ceļu uz tiem.
Anna Vasiļjeva
Ar Annu katrs treniņš ir pilns ar mazām uzvarām. Augstas intensitātes treniņš vai harmonisks body&mind, Anna motivē izdarīt vairāk un pamēģināt ko jaunu. Rezultāti un progress ir tur, kur ir paļaušanās uz savu treneri, un Anna ir šeit lai būtu tavs atbalsts ceļā uz tavu lielo uzvaru.
Jekaterina Sidorova
Jekaterina ir svara zaudēšanas un tvirtu dupšu guru. Ja kāds netic, ka cilvēki var mainīties, tad ir jārezervē laiks pie Jekaterinas. Viņa ir uztura speciālists, un zina, ka 80% no labas fiziskās formas rezultātiem tiek sasniegti ar individuālas ēdienkartes ievērošanu. Pārējie 20% ir pietupieni, pietupieni un pietupieni.
Anda Radziņa
Anda ir uztura speciāliste un trenere ar 25 gadu stāžu. Viņas izteiksmes līdzeklis ir deja, bet saviem klientiem viņa sola sviedrus, kortizolu un dopamīnu ar visiem līdzekļiem, kas būs nepieciešami. Spēka vingrinājumi izturībai, aerobie- labi trenētai sirdij. Anda motivē ar smaidu un palīdz lietām pieiet nopietni, bet vieglāk. Un ja reiz lietām ir beidzot jāpieiet, tad vienīgā diena, kad sākt, ir šodiena.
Mārtiņš Sils
Mārtiņš ir fitnesa evanģēlists, kurš tiecas uz maksimumu pats, un mērķtiecigi ved uz panākumiem arī savus klientus. Ne velti Mārtiņš reiz ir bijis sporta skolotājs. Viņa iedvesmas avots ir pasaules izcilie sportisti un viņu treniņu metodikas. Priekš sevis viņš ir atkodis zelta kombināciju starp spēka trīscīņu, kultūrismu un ielu vingrošanu. Saviem klientiem Mārtiņš izstrādā programmas pēc konkrētām vadlīnijām, ievērojot disciplīnu un neatlaidīgi ejot uz rezultātu. Sports kļūst par viegli izpildāmu ieradumu, ja tu zini savu mērķi un tavs treneris neiziet uz kompromisiem.
Natalja Zoricova
Ja kustoties kaut kas sāp, tātad ir jāpiebremzē un jāieklausās. Natalja palīdz izprast sava ķermeņa problēmzonas un izstrādāt kustību paternu, lai trenētu un atvieglotu muskuļus. Viņa strādā individuāli, pielāgojoties klienta tempam, spējām un mērķiem, lai risinātu sāpošu muguru, ceļus un diskomfortu ķermenī. Ķermenis visu pasaka priekšā, ja piebremzē un ieklausās sevī, jo ne vienmēr problēma ir tur, kur sāp.
Elīna Vanaga
Elīna ir fitnesa un funkcionālās jogas trenere un šobrīd papildus apgūst pasaulē vienīgo veselības un fitnesa koučinga programmu GIRLS GONE STRONG, kas izstrādāta specifiski, lai palīdzētu sievietēm dažādos dzīves posmos - gan atgriezties pie fiziskām aktivitātēm, gan kļūt stiprākām fiziski un mentāli. Elīnas treniņos caur kustību kā apzinātības praksi Tu veidosi labākas un dziļākas attiecības ar sevi un uzlabosi savas dzīves kvalitāti. Elīnas pieeja ir funkcionālā joga mobilitātei kombinācijā ar spēka treniņiem, elpošanas vingrojumi un meditācija.