Trainers - SQUAD Hour
Komanda
Floor managers
Elza Lešinska
FLOOR MANAGER
Elza ir bijusi sporta entuziaste jau kopš 2 gadu vecuma, kad pirmo reizi tika uzlikta uz kalna slēpēm. Elzas dzīve ir nepārtraukta mijiedarbība starp dedzīgu aizraušanos ar sportu un dziļu apņemšanos personiskajā izaugsmē kā psiholoģijas studentei. Sports un psiholoģija veido unikālu perspektīvu dzīvei. Gandrīz 10 gadu profesionālā pieredze vieglatlētikā ir ne tikai devusi augstu fizisko sagatavotību, bet arī izveidoja spēcīgu, neatlaidīgu raksturu.
Sanita Lasmane
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Sanita ir sieviete ar superspējām - ikdienā Tu viņu sastapsi pavadot laiku ar trim maziem bērniem vai praktizējot jogu. Jogas maģiju Sanita atklāja pirms vairāk kā 10 gadiem. Viņa ātri saprata, ka ar to ir jādalās, jo kā viņa pati saka: "Man pieder tikai mana pieredze, ar kuru es varu dalīties! Nekā cita man nav…" Šodien joga ir Sanitas dzīvesveids, viņas nomierinošā klātbūtne un maigā balss mudina mīlēt un izpētīt sevi uz paklājiņa.
Alans Štāls
FLOOR MANAGER | PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Ja dzīve paiet kustībā, tad neraizējies - Alans spēs atrast motivāciju treniņam ne tikai silto zemju peldbaseinā, bet arī zālē. Izmēģinot visus sporta veidus pats, par sev tīkamāko treniņu veidu gym'ā atzinis spēka treniņus, kur uzsvars tiek likts uz spēka vai muskuļu masas attīstīšanu. Vai tie būtu spēka treniņi, treniņi iesācējiem vai funkcionālie treniņi vispārējai fiziskai sagatavotībai, Alans tev palīdzēs sasniegt jebkuru Tavu mērķi.
Klinta Lauska
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Kā titulēta garo distanču skrējēja un kaislīga velobraucēja, viņa zina cik svarīgi ir apvienot spēku, izturību un fizisku slodzi ar stiepšanos un relaksāciju, lai uzlabotu ne tikai sniegumu, bet arī ķermeņa darbību un psihoemocionālo spriedzi. Klinta palīdzēs Tev atrast līdzsvaru starp ķermeni, prātu un garu jogas nodarbībās.
Marija Ance Reča
FLOOR MANAGER | GROUP TRAINER
Sacensību dejotājas pieredze un iegūtais psiholoģijas bakalaurs iemācījis, ka spēcīgs un sportisks ķermenis nav tikai spēka treniņu efekts, bet arī kvalitatīvs uzturs, ikdienas domāšana un stiepšanās. Ķermeni veido ne tikai fiziskas darbības, bet arī mūsu domāšana un attieksme pret to. Marija visvairāk spēj ļauties dejām, kur iespējams aizmirsties un izdejot ikdienas raizes.
Elza Zālīte
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Elza ir trenere, sportiste ar 10 gadu pieredzi profesionālā sportā - vieglatlētikā. Savu degsmi pret kustību nodod tālāk kā personīgā trenere iesācējiem un sportistiem, jo neatkarīgi no Tavas fiziskās sagatavotības - “Start as you are - now is the time!” No spēka treniņiem līdz treniņiem ar savu svaru, stājas un mobilitātes uzlabošanai un svara samazināšanai - Elza palīdzēs sasniegt Tavu labāko rezultātu, ienesot treniņos pieredzi, ko ieguvusi ASV un Dubaijā.
Aleksejs Kušpelo
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Aleksejs ir cilvēks, kas klubā tev liks justies kā mājās! Ja tev ir nepieciešams iedošinājums un atbalsts, tad esi atradis savu treneri! Viņš īpaši izbauda augstas intensitātes grupu nodarbības un apļa treniņus, kas sniedz pilnīgu fizisko izlādi un jaunu enerģijas pieplūdumu. Aleksejs parūpēsies, ka treniņa laikā neaizmirsti padzerties un atrodi jaunus draugus. Nāc, ļaujies, aizmirsties un Aleksejs parūpēsies par visu parējo.
Natalja Zoricova
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Ja kustoties kaut kas sāp, tātad ir jāpiebremzē un jāieklausās. Natalja palīdz izprast sava ķermeņa problēmzonas un izstrādāt kustību paternu, lai trenētu un atvieglotu muskuļus. Viņa strādā individuāli, pielāgojoties klienta tempam, spējām un mērķiem, lai risinātu sāpošu muguru, ceļus un diskomfortu ķermenī. Ķermenis visu pasaka priekšā, ja piebremzē un ieklausās sevī, jo ne vienmēr problēma ir tur, kur sāp.
Mārtiņš Sils
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Mārtiņš ir fitnesa evanģēlists, kurš tiecas uz maksimumu pats, un mērķtiecigi ved uz panākumiem arī savus klientus. Ne velti Mārtiņš reiz ir bijis sporta skolotājs. Viņa iedvesmas avots ir pasaules izcilie sportisti un viņu treniņu metodikas. Priekš sevis viņš ir atkodis zelta kombināciju starp spēka trīscīņu, kultūrismu un ielu vingrošanu. Saviem klientiem Mārtiņš izstrādā programmas pēc konkrētām vadlīnijām, ievērojot disciplīnu un neatlaidīgi ejot uz rezultātu. Sports kļūst par viegli izpildāmu ieradumu, ja tu zini savu mērķi un tavs treneris neiziet uz kompromisiem.
Arta Zaņuka
GROUP TRAINER
And Omm to you, too.
Arta specializējas mentālajās klasēs, tostarp BODYART, jogā un pilatēs. Artas pieeja ir pārdomāta, strukturēta un metodiski pamatota, lai sasniegtu enerģisku un harmonizētu ķermeņa stāvokli un atbrīvotu prātu. Regulāra un inteliģenta kustība ir Artas atslēga dzīvespriekam un līdzsvaram. Viņas hobijs ir zemūdens niršana, bet dzīves moto- fokusēties uz zvaigznēm jeb labo. Arī savās nodarbībās viņa palīdz ļauties un nirt, izelpot, lai ieelpotu pozitīvo.
Emīls Pavlovs
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Tu negribi to dzirdēt, bet tu lieliski to zini- rezultāti ir tur, kur ir neatlaidība un regularitāte. Emīls nekoķetē, viņš ir blakus, lai tu izdari vēl un vēl mazliet. Attaisnojumi? Nekādu attaisnojumu! Emīls specializējas spēka treniņos un veselību veicinošās fiziskās aktivitātēs. Viņš zina, ka sports uzlabo veselību un produktivitāti visās dzīves sfērās, un viņš tevi tur aizvedīs.
Reinis Rudzītis
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Reinim ir dzelžaini nopietna pieeja un stingrs tvēriens. Un tas nav tikai tādēļ, ka Reinis piedalās armvrestlinga čempionātos. Reinis palīdz nokļūt līdz perfekti veiktām kustībām, stingras stājas un nostiprinātas muskulatūras. Reinis apzinās, ka viņa rokās ir iespēja uzlabot savu klientu dzīves kvalitāti, un viņš šim uzdevumam pieiet kā lielmeistars. Nav svarīgi vai tev ir 7 vai 97 gadi, ir svarīgi kustēties un darīt to pareizi.
Beate Veismane
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Beate palīdz ieraudzīt gan to, ko klients var izdarīt tagad, gan to, ko viņš varēs rīt. Vadot spēka un izturības treniņus, Beate aicina aiziet līdz savu iespēju robežai. Pēc treniņiem Beate atvadās no klienta, kurš ir gandarīts, ka ir izdarījis vairāk. Ja gadās sevi atrast komforta zonā- bēdz! Tu zini, ka tu vari vairāk
Madars Frīdmanis
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Madars pazīst gan komandas, gan individuālos sportus no iekšienes, un zina kā sagatavot fizisko stāvokli vēlamajam rezultātam un sporta veida specifikai. Madars iet uz pilnību, kas, kā likums, vienmēr atrodas trīs soļus ārpus komforta zonas.Pats būdams kaislīgs motosportists, Madars lielā cieņā tur veiklības, līdzsvara un reakcijas ātruma treniņus. Spēcīgs ķermenis un ass prāts dod rezultātus ne tikai sporta zālē, bet arī dzīvē.
Anna Vasiļjeva
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Ar Annu katrs treniņš ir pilns ar mazām uzvarām. Augstas intensitātes treniņš vai harmonisks body&mind, Anna motivē izdarīt vairāk un pamēģināt ko jaunu. Rezultāti un progress ir tur, kur ir paļaušanās uz savu treneri, un Anna ir šeit lai būtu tavs atbalsts ceļā uz tavu lielo uzvaru.
Marta Kalēja Millere
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Marta ir ne tikai fitnesa trenere, bet arī bijusi augsta līmeņa sportiste - sporta deju dejotāja. Kārtīgs darbs, dinamika un izaicinājums katrā nodarbībā, kas liek tev kļūt pašam par savu lielāko fanu. Privātajās sesijās, izvērtējot klienta sagatavotību un nepieciešamo muskuļu grupu nostiprināšanu, Marta veido programmu, lai nodrošinātu labu pašsajūtu un izbaudītu ne tikai rezultātus, bet arī ceļu uz tiem. Nepalaid garām LATINO grupu nodarbības, jo tur pozitīvās enerģijas un endorfīnu saņemtā deva pietiek ilgam laikam!
Kristaps Strods
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Kristaps ir fiziskās sagatavotības treneris, vieglatlētikas fans un SQUAD Hour kluba vadītājs. Pats sevi viņš kausē sprintos, skrienot līdz savu spēju robežai, bet darbā ar klientiem viņam ir svarīgi sagādāt maksimāli labāko pieredzi kādu var gūt no treniņa. Kristapam ir svarīgi, lai klients no zāles iziet pozitīvi uzlādēts un ar vēlmi atgriezties. Kā rāda pieredze, un Kristapam tā ir liela, cilvēku motivē viņš pats, sajūtot, ka var izdarīt vairāk, gudrāk un labāk.
Zanda Zariņa Rešetina
PERSONAL TRAINER | GROUP TRAINER
Zandas uzsvars ir uz vispusīgu fizisko sagatavotību, lai ir stipra sirds, pareiza stāja, tvirts ķermenis un veiklas kustības. Zanda palīdz sasniegt uzstādītos mērķusi, miksējot spēka, funkcionālos, izturības, fizioterapijas un kardio vingrinājumus. Rutīna un paredzamība nebūs. Vienkārši uzticies un dari, ko Zanda saka.