Pakalpojumi - SQUAD Hour
Grupu nodarbības
Grupu nodarbības palielina motivāciju un ļauj ar jaunu jaudu nodoties aktivitātēm trenera vadībā. Piedāvājam dažādas intensitātes nodarbības, jebkurai fiziskajai sagatavotībai. Piemēram, zemas intensitātes nodarbības - JOGA, BODYART un STRETCH. Vidējas intensitātes nodarbības - CORE, SYNRGY un TRX. Un augstas intensitātes nodarbības - HIIT, BOX, PRAMA un CROSS-TRAINING. Šaubies par to kuras ir Tev piemērotākās? Jautā mums uz vietas klubā vai raksti! Iepazīsties ar nodarbību grafiku ŠEIT. Grupu nodarbību apmeklējums ir iekļauts visu abonementu cenā.
GYM
Pie mums ir pieejama plaša, pārdomāti aprīkota trenažieru zāle tavu mērķu sasniegšanai. GYM zonā atradīsi kardio trenažierus, spēka trenažierus, brīvo svaru trenažierus un aprīkojumu, klinšu kāpšanas sienu un Funxtion konsoles - Tavu privāto digitālo treneri. Ja nepieciešama palīdzība trenažiera un slodzes izvēlē, nekautrējies un jautā trenerim zālē!
Ideja tavam pasākumam
Meklē idejas komandas saliedēšanas pasākumam vai ballītei? Piedāvājam novadīt grupu treniņu darba kolektīvam vai draugu lokam tavā svētku dienā - dzimšanas dienā, kvalitatīvā vecpuišu un vecmeitu ballītē vai bērnu ballītē. Izmēģiniet PRAMA grupu treniņu gaismu un mūzikas pavadībā, pārbaudiet savas robežas boksā vai cross-training vai nomieriniet ķermeni un prātu bodyart vai jogas nodarbībā. Sazinies ar mums, mēs tev palīdzēsim noorganizēt neaizmirstamu treniņu!
Privātie treniņi
Privātais treneris palīdzēs sasniegt tavu sportisko mērķi ātrāk un kvalitatīvāk, veidojot tieši tev atbilstošu treniņu plānu tev ērtā laikā. Treneris būs uzticams atbalsts treniņu procesā un uzmundrinās, sniegs vērtīgas zināšanas un pieredzi treniņos. Ar treneriem var iepazīties zālē vai izvēlēties ŠEIT. Ja nepieciešama palīdzība Tev atbilstošākā trenera izvēlē mērķu sasniegšanai, raksti mums!
Piedāvājums uzņēmumiem
Regulāras fiziskas aktivitātes uzlabo uzņēmuma produktivitāti, veido saliedētu komandu un samazina saslimšanas iespējamību ilgtermiņā. Tas ir uzņēmums ar ko grūti konkurēt! Lai iepazītos ar abonementu, nodarbību un privāto treniņu piedāvājumu korporatīvajiem klientiem, sazinies ar mums!